Ahojky všem!

04. 05. 2010 | † 05. 08. 2010 | kód autora: Rcg

Včera jsem cvíčo dosti zanedbávala :o) Čtyři hodiny jsem žehlila a pak ještě skládala prádlo (ať žijou ponožky, k 8 z nich jsem nenašla druhý pár!!!). Potom jsem si dala jen minutovku na kliky a zkracovačky (kolik jich udělám za minutu) a to se budu snažit zlepšovat každý den (pokud moje svaly dovolí). Založila jsem si také profil a stránku na http://www.sparkpeople.com/, takže možná budu přispívat většinou tam, ještě uvidím, ale samozřejmě se budu snažit Vás nezanedbávat!!

Dneska mám v plánu dlouhé učení a mučení, a to makroekonomii, vážně sranda předmět. Myslela jsem, že ve druháku od těhle blafů budeme mít klid, ale čeká nás Světová ekonomika a světě, div se :o) se stejným vyučujícím. Takže jsem si řekla, že se na prázdniny zas ani tak moc netěším :o) ba ne, těším se, až vylezu na sluníčko, až se půjdu vycachtat do moře, až si s miláčkem vyjedeme na skály a budeme tábořit :o) a pro všechny tyhle příležitosti chci dát dolů těch 4 - 5kg! Abych se cítila dobře!

Tentokrát mám velkou motivaci a ode dneška přestávám jíst sladký a budu si hlídat všechno, v čem jsou jednoduché cukry a tuky (za týden mě čeká další zkouška, asi cukry nahradím kofeinem nebo nevím, jak donutím svůj mozek myslet :o)).

A jak se vede dnes vám?


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.